Site icon BGA Cyber Security – Siber Güvenlik Çözümleri

Sertifikalı Linux Ağ ve Sistem Yöneticiliği Eğitimi (LPIC)

lpic eğitimi linux

Linux dünyasında LPI sınavı olarak adlandırılan sertifikasyon LPIC1, LPIC2 ve LPIC 3 olarak 3 ayrı sertifika dan oluşmaktadır. Bu eğitimde LPIC1 için sertifikasyon hazırlığı konuları işlenmektedir.

Linux Server Professional (LPI) olarak adlandırılan bu sertifikasyon sınavlarında başarılı olduğunuz takdirde Profesyonel Linux Sunucuları Yöneticisi unvanını kazanmaktasınız.

Sertifikalı Linux Ağ ve Sistem Yöneticiliği için ilk adım olan LPIC-1 için LPIC-1 101 ve LPIC-1 102 sınavlarını başarı ile tamamlamak zorundasınız. Sonrasında ise LPIC-1 için sertifikasyon verilmektedir. Aynı zamanda bu iki sınavda başarılı olduğunuz takdirde LPI sertifikası yanında SUSE LCA (Certified Linux Administrator) unvanı ile sertifikasyonu da verilmektedir.

Eğitim Tarihi ve Lokasyon

08-09/15-16 Temmuz İstanbul

Eğitim süresi toplamda 4 gündür ve iki hafta sonu olarak sunulmaktadır. Eğitim sonrası isteyen katılımcılar sınava girerek başarılı oldukları takdirde uluslararası geçerliliğe sahip LPIC sertifikasını almaya hak kazanacaklardır.

Erken Kayıtlarda %30 İndirim!

Başvurularınızı egitim@bga.com.tr adresimize yapabilirsiniz.

Eğitim Kodu BGA-LPIC1 Eğitim Seviyesi Orta Seviye
Ön Gereksinimler Ağ ve Sistem Bilgisi Eğitim Süresi 4 Gün
Sertifika Hazırlık
Kimler Katılmalı Bu eğitim, IT güvenlik görevlileri, denetçiler, güvenlik uzmanları, site yöneticileri ve ağ altyapı bütünlüğü konusunda çalışmalar yapan herkes için önemli ölçüde yarar sağlayacaktır.

Özet Eğitim İçeriği

Detaylı içerik ve başvuru için tıklayınız…

Eğitim fiyatı, detaylı bilgi ve başvuru için egitim@bga.com.tr adresimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Exit mobile version