Site icon BGA Cyber Security – Siber Güvenlik Çözümleri

Sızma Testleri Ve Güvenlik Denetimi E-Posta Listesi

sızma testleri e-posta

Sahip olunan bilişim sistemlerindeki güvenlik zafiyetlerinin üçüncü bir göz tarafından kontrol edilmesi ve raporlanması proaktif güvenliğin ilk adımlarındandır. Kurumsal bilişim sistemlerine yönelik iç ve dış kaynaklı saldırılar karşısında güvenlik seviyelerini arttırma amaçlı düzenli sızma testlerinden geçirilmesi önerilmektedir. Özellikle son yıllarda gerek çeşitli standartlara uyumluluktan gerekse güvenliğe verilen önemin artmasından dolayı sızma testleri ve bu konuda çalışanlara önem ve talep artmıştır.

sızma testleri e-posta

Sızma testleri E-posta listesi Türkiye’de her geçen gün önemi artan bir konu olan sızma testleri konusunda Türkçe bilgi paylaşımının artması, yeni sızma test uzmanlarına tecrübelerin aktarılması, sızma testleri konusunda ipuçları, döküman ve eğitimlerin paylaşılması amacıyla kurulmuştur.

Listede tartışılabilecek konular:

Sızma testleri listesi güvenlik zafiyet degerlendirme, sızma testleri ve bunlara ait alt bileşenleri içerecek her konu hakkinda bilginin paylaşımı yapılabilir.Genel olarak aşağıdaki konu başlıkları listenin öncelikli konularındandır.

E-Posta Listesinin Kuralları ve Bazı Uyarılar:

Gönderdiğiniz E-Postalar Listeye Düşmüyorsa:

Liste Arşivi : SADECE ÜYELERE AÇIKTIR!

Geri bildirimler için lütfen topluluk@bga.com.tr adresine e-posta gönderiniz.

Exit mobile version