BGA Staj Okulu İle Kariyerinize Yön Verin!

BGA Bilgi Güvenliği AKADEMİSİ, Siber Güvenlik alanında kariyer yapmak, kendini geliştirmek ve bu konuda uzmanlaşmak isteyen üniversite öğrencilerini ‘BGA Staj Okulu’na davet ediyor.

Günümüz dünyasında geleceğin en önemli mesleklerinden biri haline gelen Siber Güvenlik alanında; deneyimli kadrosu ile sektöre farklı bir bakış açısı sunan BGA Bilgi Güvenliği AKADEMİSİ, BGA Staj Okulu ile deneyim ve uzmanlığını üniversite öğrencilerine aktaracak.

Bilgi Güvenliği AKADEMİSİ, bilgi güvenliği konusundaki deneyim ve uzmanlığını BGA Staj Okulu’nda üniversite öğrencilerine aktaracak.

Bilgi Güvenliği AKADEMİSİ’nin deneyim ve uzmanlığını öğrenciler ile paylaşacağı “BGA Staj Okulu”, gerçek proje uygulamalarıyla katılımcılarına güvenlik konusunda yeni deneyimler ve farklı bakış açısı sunması planlanıyor.

Bilgi güvenliği alanında kariyer yapmak isteyen üniversite öğrencileri için hazırlanan BGA Staj Okulu başvuruları 15 Mart’ta başlıyor! https://goo.gl/3Fk7x9

Konuyla ilgili değerlendirmede bulunan BGA Bilgi Güvenliği AKADEMİSİ Yönetici Ortağı Ozan Uçar, BGA Staj Okulu ile öğrencilere büyük bir fırsat sunduklarına dikkat çekti. Uçar, “Siber güvenlik sektörüne uzman yetiştirme amacıyla Türkiye geneline yönelik düzenlediğimiz siber güvenlik kampları, etkinlikler ve eğitimler yoğun ilgi görüyor. Bu alanda kariyer yapmak ve tecrübe kazanmak isteyen üniversite öğrencilerinin eğitimlerini teorik bilginin yanı sıra, uygulamalar ile desteklemeyi planlıyor ve BGA Staj Okuluna bekliyoruz” sözleri ile BGA Staj okulu çağrısında bulundu.

Başvuru Formu: https://goo.gl/3Fk7x9

Yoğun bir ilgi gören BGA Staj Okulu’na yapılacak olan ilk başvurulardan sonra online sınav ile BGA Bilgi Güvenliği AKADEMİSİ’nde staj yapmaya hak kazanan en başarılı 20 kişi seçilecek.

BGA Bilgi Güvenliği AKADEMİSİ’nin siber güvenlik uzmanları ve eğitmenlerinin yetiştireceği BGA Staj Okulu kazananları Haziran, Temmuz, Ağustos ve Eylül aylarında kariyerlerine BGA Bilgi Güvenliği AKADEMİSİ’nde başlayacaklar. Ayrıca stajyer öğrencilere Türkiye’deki bilişim güvenliği firmalarında yarı / tam zamanlı çalışma konusunda destek sağlanabilecek.

BGA Staj Okulu Tarihleri:

Başvuru: 15 Mart – 16 Nisan 2017 (23:59)
Sınav Tarihi: 1 Mayıs 2017 (20:30 – 23:30)
Kazanan Kişiler: 15 Mayıs 2017
Staj Tarihleri: Haziran, Temmuz, Ağustos ve Eylül

Sınav Bağlantısı: http://bit.ly/BGAStajOkulu17

Stajyerleri Neler Bekliyor?

  • Stajyerler bilişim güvenliğinin en zevkli konularında proje geliştirmek üzere yetiştirilecektir.
  • BGA bünyesindeki danışmanlarla gerçek projelerde bire bir çalışma fırsatı
  • Gerçek ortamlarda kullanılabilecek proje geliştirme fırsatı
  • Ücretsiz Bilgi Güvenliği AKADEMİSİ eğitimlerine katılma imkanı