Siber Güvenlik Danışmanlık Hizmetleri

Siber Güvenlik ve Bilgi Güvenliği Danışmanlık Hizmetleri

Şirketlere ve kamu kurumlarına her gün gelişen ve yenilenen siber saldırılara karşı ihtiyaç duydukları desteği veriyoruz. Ürün Bağımsız Siber Güvenlik Yaklaşımımız sayesinde “güvenlik satan değil, güvenlik sağlayan” bir şirket olma özelliğimizi koruyoruz.

Bilgi Güvenliği ve Siber Güvenlik Danışmanlık Hizmetleri

Danışmanlık hizmetleri çatısı altında kurumunuzun güvenlik ihtiyaçlarını anlayan, saldırıları öngörebilen ve siber güvenlik noktasında doğru alanlara yatırım yapılmasını sağlamayı amaçlıyoruz. Danışmanlık hizmetinin genel çerçevesinin çizilmesi ile birlikte BGA Security’nin uzman kadrosu tarafından kurumun envanteri, internet ortamındaki varlığının haritası çıkartılarak ve sızma testleri yapılır.

Yapılan testlerin sonuçları kurumun siber güvenlik risk haritasının çıkartılmasını ve yapılması gereken güvenlik yatırımlarının en doğru şekilde yönlendirilmesini sağlar. Bu sayede kurumunuza yapılabilecek siber saldırılara karşı doğrudan önlem alabilmekte, gereksiz ve geri dönüşü zayıf harcamaların kurum bütçesini olumsuz yönde etkilemesi önlenmektedir. Dokuz adımdan oluşan “BGA Security Danışmanlık Çerçevesi” detaylarını öğrenmek için bilgi@bgasecurity.com adresimiz veya iletişim formumuzdan bilgi alabilirsiniz.

E-posta Listemize Kayıt Olarak Etkinliklerimizi Kaçırmayın!
Eğitimlerden ve etkinliklerimizi kaçırmamak için duyuru listemize üye olmayı unutmayın.