BGA Duyuru Listemize
Kayıt Olduğunuz İçin Teşekkürlerimizi Sunarız!

BGA Duyuru Listemiz aracılığı ile düzenlemekte olduğumuz etkinlikler, eğitimler, konferanslar, webinarlar ve sosyal sorumluluk projelerimizi takipçilerimiz ile paylaşarak bilgilendirmeye ve tecrübelerimizi aktarmaya devam ediyoruz. Son 10 yılda ülkemizin IT, Ağ ve siber güvenlik birimlerinde çalışan kişilere yönelik hizmet veren birçok e-posta listesi oluşturduk. Türkiye’nin en geniş katılımlı bu e-posta listelerinden biri de BGA Duyuru Listesidir. BGA Duyuru listesi üye sayısı 2019 itibari ile 30.000 kişiyi geçmiştir. Listemize üye olarak eğitimlerimiz, etkinliklerimiz ve kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz.

BGA Duyuru E-posta Listesi

BGA Duyuru Listesi kurumlarının siber güvenlik uzmanları, bilişim avukatları, IT yöneticileri ve çalışanları, ağ uzmanları, yetkili merciler ve şirketlerin bilgi işlem birimlerindeki kişilerden oluşmaktadır.  30 binden fazla güvenlik uzmanı, IT yöneticisi ve bu alana meraklı kişilerin buluştuğu bu e-posta listesine üye olmak için bilgi@bga.com.tr adresimiz ile iletişime geçebilir veya duyuru listesi abonelik bölümümüzden kayıt olabilirsiniz.

E-posta listelerimizin bir diğer amacı da ülkemizin bu alandaki insan kaynağı eksikliğine çözüm bulmak ve siber güvenlik alanında milli değerlerle hareket etmektir.

BGA Bilgi Güvenliği A.Ş.’nin altında, eğitim ve sosyal sorumluluk markası olarak bilinen Bilgi Güvenliği AKADEMİSİ, siber güvenlik konusunda ticari, gönüllü eğitimlerin düzenlenmesi ve  siber güvenlik farkındalığını arttırıcı gönüllü faaliyetleri yürütülmesinden sorumludur. Bilgi Güvenliği AKADEMİSİ markasıyla bugüne kadar “Siber Güvenlik  Kampları”, “Siber Güvenlik Staj Okulu”, “Siber Güvenlik Ar-Ge Destek Bursu”, “Ethical Hacking yarışmaları” ve “Siber Güvenlik Kütüphanesi”  gibi birçok  gönüllü faaliyetin destekleyici olmuştur. Bu gönüllü faaliyetlerin yanı sıra kurumlara Siber Güvenlik alanında eğitim ve uluslararası geçerliliğe sahip sertifikasyon hizmetleri de sunmaktadır.

Türkiye’nin en önemli bilgi güvenliği uzmanları bu topluluğa üye!

BGA Bilgi Güvenliği A.Ş. 2008 yılından bu yana siber güvenlik alanında faaliyet göstermektedir. Ülkemizdeki bilgi güvenliği sektörüne profesyonel anlamda destek olmak amacı ile kurulan BGA Bilgi Güvenliği, stratejik siber güvenlik danışmanlığı ve güvenlik eğitimleri konularında kurumlara hizmet vermektedir. Gerçekleştirdiğimiz başarılı danışmanlık projeleri ve eğitimlerle sektörde saygın bir yer edinen BGA Bilgi Güvenliği, kurulduğu günden bugüne alanında lider finans, enerji, telekom ve kamu kuruluşlarına 1.000’den fazla eğitim ve danışmanlık projeleri gerçekleştirmiştir.

Listeye üye olmak için bilgi@bga.com.tr adresimiz ile iletişime geçebilirsiniz.