Kariyer Platformu

Bilgi güvenliği kariyeriniz İçin İş İlanları ve Başvuru Sayfası

- İlanlar ve Açık Pozisyonlar -


BGA Security ekibi olarak ülkemizin önde gelen kurumlarına bilgi güvenliği alanlarında ileri seviye siber güvenlik danışmanlığı ve bilgi güvenliği eğitimleri konularında özel çözümler sunarak çeşitli hizmetler vermekteyiz. Aşağıdaki alanlarda bilgili veya tecrübeliyseniz BGA Security ekibine dahil olarak kariyerinize yeni bir yol çizebilirsiniz. Bu kapsamda, “kurumsal bürokrasiye” takılmadan keyifle çalışabilecek ve hizmet verdiğimiz müşterilerin güvenliğini birincil öncelik olarak benimseyecek, beyaz şapkası ile göz dolduracak çalışma arkadaşları arıyoruz. Yapılacak olan başvurularda konu kısmında ilgili başvuru referans kodu yer almadığı ve CV iletilmediği taktirde değerlendirmeye alınmayacaktır. Lütfen başvurmak istediğiniz pozisyonu ve başvuru nedeninizi açıkça belirtiniz.  

Uygulama Güvenliği Uzmanı

Başvuru Kodu; REF-BGAUGU0119


Web ve Mobil alanlarında sızma testi uzmanlığınız var ve bu alanda çalışmak istiyorsanız, aşağıdaki kriterlerde başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Bu kapsamda, “kurumsal bürokrasiye” takılmadan keyifle çalışabilecek ve hizmet verdiğimiz müşterilerin güvenliğini birincil öncelik olarak benimseyecek çalışma arkadaşları arıyoruz.


 • Web ve mobil uygulamaları güvenlik testleri konusunda bilgi sahibi,
 • İstanbul’da ikamet eden veya edebilecek. Gerektiğinde şehir dışına çıkabilecek,
 • Teknik konularda çalışmayı seven, teknik dokümanlarla arası iyi olan, üretebilen!
 • Uygulama ortamlarında karşılaşılan teknik ve mantıksal zafiyetler hakkında bilgi sahibi, 
 • Hizmet verdiğimiz kurumların “güvenliğine”, “bütünlüğüne ve “gizliliğine” her daim önem veren,

Proje Yöneticisi

Başvuru Kodu; REF-BGAPY025


Hizmet vermiş olduğumuz kurum ve kuruluşların siber güvenlik süreçlerini devam ettirecek proje yöneticileri arıyoruz. İhtiyaç duyulan proje uzmanları en az beş yıllık deneyime sahip ve uzman sızma testi ekibimizin koordinasyonunu sağlayarak iş süreçlerini devam ettirmesi beklenmektedir. 

 

 • Sızma testleri ile uluslararsı (ISO27001, PCIDSS) standartlar hakkında bilgi sahibi
 • Motivasyonu yüksek ve Office programlarını etkin kullanabilen
 • Müşteri iletişim becerisi yüksek,
 • Takım çalışmasına uygun,
 • En az 5 yıl Proje Yöneticisi olarak çalışmış,

 


Satış Yöneticisi

Başvuru Kodu; REF-BGASY0119


BGA Security siber güvenlik konusunda kendi geliştirdiği ürünler sayesinde, sektöre farklı ve dinamik bir bakış açısı getiren şirketler topluluğudur. Satış Uzmanı olarak aramızda görmekten mutlu olacağımız arkadaşlarımızın, çalışmakta olduğumuz büyük müşterilerimiz ile olan iş ilişkilerimizi geliştirmenin yanı sıra, bayi ağı oluşturmakta ve geliştirmekte görev ve sorumluluk almalarını bekliyoruz.


 • Tercihen işletme veya mühendislik fakültelerinden mezun
 • Takım çalışmasına yatkın olması
 • Tercihen sektörde benzer pozisyonda minimum 5 yıl süre ile görev almış
 • B Sınıfı ehliyet sahibi ve seyahat engeli olmayan
 • Askerlik hizmetini tamamlamış 
 • İyi derecede İngilizce konuşabilen
 • İhtiyaç halinde esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilmek

Yazılım Geliştirme Uzmanı

Başvuru Kodu; REF-BGAYGU19


Bu iş ilanı için alımlar kapanmıştır. Önümüzdeki günlerde ihtiyaç olduğu takdirde yeniden açılabilir. Bu sayfayı veya sosyal ağlarımızı takip ederek, açılabilecek pozisyonlardan haberdar olabilirsiniz. Göstermiş olduğunuz yoğun ilgiden dolayı teşekkürlerimizi sunarız.


Başvurular için üç aşamalı değerlendirme süreci uygulanacaktır.

 

1. Standart başvuru (CV inceleme)

2. Referans kontrolü ve tekliflendirmek

3. Online ve yerinde teknik değerlendirme aşaması


İş Geliştirme Yöneticisi

Başvuru Kodu; REF-BGAİGY19


Bu iş ilanı için alımlar kapanmıştır. Önümüzdeki günlerde ihtiyaç olduğu takdirde yeniden açılabilir. Bu sayfayı veya sosyal ağlarımızı takip ederek, açılabilecek pozisyonlardan haberdar olabilirsiniz. Göstermiş olduğunuz yoğun ilgiden dolayı teşekkürlerimizi sunarız.


Başvurular için üç aşamalı değerlendirme süreci uygulanacaktır.

 

1. Standart başvuru (CV inceleme)

2. Referans kontrolü ve tekliflendirmek

3. Online ve yerinde teknik değerlendirme aşaması

Kariyer Desteği

Kariyerime ilk olarak BGA Bilgi Güvenliği A.Ş.'de adım attım ve şu an BGA Security Kıdemli Sızma Testi Uzmanı olarak çalışmaktayım. Uzmanlık alanlarım PIC Programlama ve SCADA Sistemler üzerinedir. Bu süreçteki desteği ve emeklerinden dolayı BGA Bilgi Güvenliği A.Ş. ekibine teşekkürlerimi sunarım.


Fatma Gülova - Kıdemli Danışman

Beş yıllık eğitmenlik deneyiminden sonra BGA Security'de Kıdemli Eğitmen olarak kariyerime başladım. BGA Security'deki 3. yılımda kendimi geliştirmeye ve siber güvenlik alanındaki tecrübelerimi öğrencilerimize aktarmaya devam etmekteyim.


Bilal Erdi - Kıdemli Eğitmen

Kariyerinizde En Önemli Adım!

Bu sayfada yer alan başvurular 01.03.2019 tarihine kadar geçerlidir. Bu tarihten sonra iletilen başvurular değerlendirmeye alınmayacak ve açılabilecek yeni pozisyonlar için ilgili birimler beklemeye alınacaktır. Dilerseniz aşağıdaki bölümden genel başvuru gerçekleştirebilirsiniz.